Bądź bezpieczny- wizyta policjantki w przedszkolu

22 października b.r. w naszym przedszkolu gościliśmy Panią Policjantkę, która odwiedziła wszystkie grupy wiekowe. Funkcjonariuszka przeprowadziła z nami rozmowę na temat bezpieczeństwa dzieci na drogach. Przypomniała nam między innymi o tym jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas osoba obca. Najbardziej zainteresowały nas opowiadania o codziennej pracy Policjantów. Zdaliśmy sobie sprawę z tego, że ten zawód niesie za sobą wiele zagrożeń. Pani Policjantka pochwaliła nas, za posiadanie dużej wiedzy na temat bezpieczeństwa. Udowodniliśmy, że potrafimy być odpowiedzialni oraz wiemy jak unikać zagrożeń. Po tym spotkaniu wiemy również, jak ważne jest noszenie elementów odblaskowych na naszej odzieży. Policjantka wzbudziła w nas takie zaufanie, że już nie będziemy mieli wątpliwości do kogo zgłosić się o pomoc w razie niebezpieczeństwa.

Bardzo dziękujemy Pani Policjantce, za przybliżenie nam tak odpowiedzialnego zawodu, jakim jest zawód policjanta oraz za przypomnienie nam tych bardzo ważnych informacji, na temat naszego bezpieczeństwa.