Dzień Uśmiechu w II siedzibie przedszkola.

Obchody Dnia Uśmiechu  w II siedzibie przedszkola przy ul. Ks. Marmo.

 4 października już od rana rodzice, którzy przyprowadzali swoje pociechy zostali obdarowani uśmiechem. Tego dnia wszystkie dzieci spotkały się w jednej sali, gdzie czekała na nich niespodzianka. Pięknie przebrane nauczycielki przy dźwiękach muzyki rozśmieszały dzieci. Każdy przedszkolak z naklejką uśmiechniętej buźki przywitał panie śmiechem i brawami. Zaangażowanie nauczycielek było ogromne, wszyscy wspaniale się bawili. Było dużo atrakcji: zabawy przy muzyce, tańce i konkursy. Dzieci sprawdziły, czy można się również uśmiechać przy jedzeniu cytryny. Wspólne zabawy dostarczyły przedszkolakom dużo radości i miłych wrażeń. Nauczycielki sprawiły, że na wszystkich buziach pojawił się uśmiech. Był to naprawdę bardzo  radosny i  pełen śmiechu dzień.