Pasowanie 3- latków z gr.”ŻABKI” i „RYBKI”

Dnia 29 października grupy „Żabki” i „Rybki” wzięły udział w uroczystości Pasowania na Przedszkolaka. Od rana trwały przygotowania, a w sali gimnastycznej gromadzili się zaproszeni rodzice. Dla dzieci było to ogromne przeżycie ale były bardzo dzielne i jesteśmy z nich dumni. Uroczystość rozpoczęła najstarsza grupa „Elfy”, następnie mali artyści zaprezentowali przygotowane piosenki i wierszyki, dając tym samym dowód jak dużo już potrafią. Razem z zerówką zatańczyli wspólnie taniec. Dla maluszków był to pierwszy ważny występ. Pani Dyrektor za pomocą czarodziejskiego ołówka dokonała uroczystego pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i słodki upominek. Dla rodziców był to dowód do dumy i zadowolenia ze swych pociech. W oczach nie jednej mamy pojawiły się łzy wzruszenia. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy samych sukcesów, wyśmienitej zabawy, radości, dużo uśmiechu podczas przygody z Przedszkolem.