Wizyta policjantek w naszym przedszkolu.

W przedszkolu przy ul. Ks. Marmo przywitaliśmy niezwykłych gości. Były to dwie Panie Policjantki, które przez zabawę przypomniały przedszkolakom o numerach alarmowych, podstawowych zasadach bezpieczeństwa zarówno w domu, na podwórku jak i na ulicy. Dzieci ćwiczyły przechodzenie przez jezdnię i dowiedziały się jak ważne są elementy odblaskowe dla pieszego. Policjantki wyjaśniły też, jak prawidłowo podróżować samochodem oraz jaką rolę pełnią pasy bezpieczeństwa. Niewątpliwie największą atrakcją tego spotkania była możliwość siedzenia w prawdziwym radiowozie.

Było to bardzo udane spotkanie a Paniom Policjantkom bardzo dziękujemy za podsumowanie wiedzy przedszkolaków z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.