Wycieczka do Leroy Merlin

       18 listopada grupa „Jeżyki” i „Elfy” z placówki przy ul. Ks. Marmo odbyły wycieczkę do sklepu Leroy Merlin w Wołominie na warsztaty pt. „Dzieciaki Sadzeniaki”. Składały się one z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. W części teoretycznej przedszkolaki usłyszały wiele ciekawostek na temat roślin i ekologii. Po zdobytej wiedzy o pielęgnacji roślin -jak o nie dbać i przesadzać oraz  obejrzeniu wielu zdjęć dzieci z głową pełną wiedzy mogły przejść do części praktycznej. Na widok rękawiczek, ziemi, doniczek, konewki i kwiatków na wszystkich buziach pojawił się uśmiech. Przedszkolaki miały ogromną frajdę z sadzenia roślin, a przy tym dużo zabawy. Obie grupy pracowały z ogromnym zaangażowaniem a przesadzoną przez siebie roślinkę mogły zabrać do domu. Na końcu spotkania wszyscy otrzymali  słodką  niespodziankę i dyplom w nagrodę za udział w sadzenia roślin.

Warsztaty były niezwykłą przygodą rozwijającą zainteresowania przyrodnicze. Było dużo śmiechu i zabawy.

Dziękujemy pracownikom sklepu Leroy Merlin za możliwość wzięcia działu we wspaniałych zajęciach.