Dzień Pluszowego Misia

Pluszowe Misie duże, małe, puchate, włochate, kolorowe i mięciutkie opanowały nasze przedszkole przy ul. Ks. Marmo. Każdy był piękny i wyjątkowy. Przybyły razem ze swoimi małymi właścicielami aby uczestniczyć w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. 

      Na początku wszyscy obejrzeli przedstawienie o urodzinach Pluszowego Misia, które przygotowały dla nas Panie Nauczycielki. Wszyscy przywitali głównego bohatera Prawdziwego Pluszowego Misia  i zaprosili go do tańca. Wspólnie ze swoimi maskotkami wesoło bawili się przy muzyce. Każdy przedszkolak chciał się przytulić do naszego gościa. W tym dniu Panie Nauczycielki przygotowały wiele atrakcji: zabawy, ćwiczenia gimnastyczne z misiami, konkursy, quiz a także degustowały miód- przysmak Misiów. Do wspólnej zabawy dołączył Miś Teddy Eddie, który odwiedził nasze przedszkole Było dużo śmiechu i świetnej zabawy.