Andrzejki

„Andrzejki” to ludowa tradycja wróżb, pielęgnowana od najdawniejszych czasów  i przekazywana z pokolenia na pokolenie. My również spróbowaliśmy wrócić do tych tradycji. W dniu 29 listopada,  w grupie Elfy, odbyły się andrzejkowe wróżby. W nastrojowym  klimacie przy świecach, na dzieci  i rodziców czekały różne zabawy  i wróżby. Wszyscy chcieli się dowiedzieć „czegoś” o swoim losie. Na koniec nadszedł moment lania wosku przez klucz.  Ze swoich odlewów, przy pomocy światła, odczytywaliśmy swoją przyszłość. Spotkanie andrzejkowe to wspaniała  forma zabawy dla dzieci i rodziców  rozwijająca wyobraźnię i zacieśniająca więzy rodzinne. Dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie i świetną zabawę w miłym gronie.