Wycieczka do Powsina

Dnia 3 grudnia z przedszkola przy ul. Ks. Marmo wybraliśmy się na Warsztaty Świąteczne do Powsina. My Tygryski, Jeżyki i Elfy wykonaliśmy rysunek oraz przykleiliśmy naklejki na kopertę z adresem Świętego Mikołaja. Samodzielnie robiliśmy i ozdabialiśmy pierniczki po czym odbyła się wyczekiwana konsumpcja. Malowaliśmy choinkę, aniołka albo renifera, które później zabraliśmy do domu jako pamiątkę z wycieczki. Odwiedziliśmy zwierzęta w gospodarstwie i dowiedzieliśmy się co one porabiają zimą. Mogliśmy je nawet nakarmić. Mieliśmy dużo frajdy z pakowania prezentów i zabawy z nimi. Pobawiliśmy się na placu zabaw i zastanawialiśmy się jak wydostać się z labiryntu. Okazało się, że nie mieliśmy z tym żadnego problemu. Na końcu odwiedził nas Święty Mikołaj, który obdarował nas cukierkami. Po wszystkich atrakcjach jedliśmy pyszną zupkę pomidorową z makaronem. W drodze powrotnej mimo zmęczenia, humory nam dopisywały i wzajemnie dzieliliśmy się wrażeniami z wycieczki.