W piątek, 7 lutego w Szkole Podstawowej nr 1 w Kobyłce został zorganizowany Dzień Przedszkolaka. Najstarsi wychowankowie naszego przedszkola – dzieci sześcioletnie, miały okazję bliżej poznać szkołę, do której będą uczęszczać już za kilka miesięcy. Przedszkolaki z zaciekawieniem obejrzały przedstawienie kukiełkowe „Pani Twardowska” przygotowane przez uczennice z szóstej klasy, wzięły udział w zajęciach plastycznych i w lekcji języka angielskiego z wykorzystaniem tablicy multimedialnej. Wiele radości sprawiło również dzieciom uczestnictwo w zajęciach sportowych na sali gimnastycznej. Wszystkie aktywności spodobały się sześciolatkom i wywołały wiele pozytywnych emocji. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor, Nauczycielom i Uczniom za zorganizowanie ciekawych zajęć i miłe przyjęcie przedszkolaków.