W ostatnim tygodniu lutego przedszkolaki realizowały projekt pt: „Tydzień z bajką”. Cały tydzień brały udział w zajęciach poświęconych baśniom i bajkom. Dzieci poznały różne przygody bohaterów i chętnie przeglądały ilustracje w książkach. Chętnie uczestniczyły w zajęciach dydaktycznych i grały w gry edukacyjne z postaciami z bajek. Przedszkolaki z ogromną radością bawiły się w zabawy tematyczne inspirowane bajkami. Powstało dużo bajecznych prac plastycznych. Zwieńczeniem całego tygodnia było wymyślenie przez grupę własnej bajki. Z wielkim zaangażowaniem ją tworzyły i tak powstała bajka pt. „Zaczarowana kraina”. Dzieci były zachwycone z efektów swojej pracy.
Udział w projekcie był fajną przygodą oraz świetna zabawą wzbogacającą wiadomości dzieci dotyczących bajek.

rbt