NASZE PRZEDSZKOLE BIERZE UDZIAŁ W PROGRAMIE CZYŚCIOCHOWE

Wizja i cel programu

Higiena osobista to jeden z istotniejszych elementów codziennego życia, który wpływa nie tylko na wygląd, ale również na zdrowie. Dobrych nawyków, także higienicznych, uczymy się już od najmłodszych lat. To, co wtedy przyswoimy, procentuje w dorosłym życiu.

Czas intensywnej nauki w wieku przedszkolnym warto wykorzystać także na kształtowanie dobrych nawyków higienicznych. Program Czyściochowe Przedszkole ma na celu pomagać nauczycielom w edukacji i motywowaniu przedszkolaków do codziennego dbania o higienę.

Czyściochowe Przedszkole oferuje:

  • gotowe scenariusze zajęć przygotowane zgodnie z podstawą programową,
  • zabawy i eksperymenty dla najmłodszych,
  • pomoce angażujące rodziców,
  • atrakcyjny pakiet startowy z planszami edukacyjnymi, dzienniczkami i naklejkami dla dzieci.


Z myślą o przedszkolach, które aktywnie korzystają z naszych scenariuszy, przygotowaliśmy konkurs. Co miesiąc aż 100 przedszkoli może wygrać kartę podarunkową, umożliwiającą zakup produktów higienicznych w drogeriach Rossmann.

animals.png