Drodzy Rodzice,

przypominamy, iż od 1 września 2020 r. zmienia się rozmieszczenie grup przedszkolnych pomiędzy dwoma siedzibami naszej placówki. Szczegółowe listy grup znajdują się przed wejściem do głównej siedziby przedszkola przy ul. Kościuszki.

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną dzieci nie przynoszą do przedszkola własnych ręczników ( przedszkole zapewni ręczniki papierowe) i zabawek. Rodzice wchodzą na teren przedszkola z zachowaniem środków ostrożności (tzn. osłona ust i nosa, rękawiczki ochronne lub dezynfekcja rąk) i dystansu społecznego. Do odnotowywania na listach grup godziny przyprowadzania i odbierania dziecka rodzice używają własnych długopisów.

Grupy uczęszczające do głównej siedziby przedszkola przy ul. Kościuszki 6 :

MYSZKI, KOTKI, SŁOWIKI, JAGÓDKI, MOTYLKI, ŻABKI, RYBKI, SŁONECZKA, BIEDRONKI

Grupy uczęszczające do II siedziby przedszkola przy ul. Ks. Marmo :

SKRZATY, SMERFY, PSZCZÓŁKI, ZAJĄCZKI, MISIE, TYGRYSKI, JEŻYKI, SÓWKI

SZCZEGÓŁOWE LISTY GRUP SĄ WYWIESZONE PRZED WEJŚCIEM DO GŁÓWNEJ SIEDZIBY PRZEDSZKOLA PRZY UL. KOŚCIUSZKI