Dzień Przedszkolaka

„Każdy Przedszkolak dobrze wie
Że kiedy wrzesień już kończy się
Od najmłodszego aż po starszaka
Wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka!”


Ten wyjątkowy dzień stworzył okazję do świętowania, wspaniałej zabawy i czerpania radości bycia Przedszkolakiem.Dzieci zostały zaproszone do wspólnego śpiewania, zabaw oraz do udziału w konkurencjach sportowych i zabaw integracyjnych. Śmiech oraz głośny doping uczestników świadczył o dobrej zabawie.Na zakończenie przedszkolaki wykonały pracę plastyczną a panie nauczycielki wręczyły każdemu medal.


Najlepszego przedszkolaki: dziewczyny i chłopaki.
Zdrowia, szczęścia Wam życzymy i „ sto lat, sto lat ” zanucimy.
Niech Wam zawsze słoneczko świeci, cudowności nasze dzieci!

JEŻYKI

  ZAJĄCZKI

TYGRYSKI

Dzieci przywitały Kasię i Asię, które przyjechały z przedszkola „Uśmiechnięty Muchomorek”. Tygryski bawiły się wspólnie z dziewczynkami, śpiewały piosenki, brały udział w konkursach.

   SKRZATY