Dzień Pluszowego Misia w siedzibie przy ul. Kościuszki

W dniu 25 listopada przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija.

Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię święta, wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach o misiach. Dla dzieci w tym dniu w przedszkolu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe i plastyczne, konkurs przyrodniczy dotyczący wiedzy o niedźwiedziach, śpiewanie piosenki „O kochaniu misia”, misiowe tańce, degustację słodkości z miodkiem.

Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe przyjęcie zostanie we wspomnieniach dzieci na długi czas.

Grupa Żabki:

Dzieci przyniosły zdjęcia swoich pluszaków, o których opowiedziały swoim rówieśnikom. wysłuchały historii o powstaniu pierwszego misia. Brały udział w zabawach i wykonały prace plastyczne

Grupa Rybki:

Grupa Myszki: