Aplikacja obecność VULCAN

Szanowni Rodzice

Uprzejmie informujemy, że od 1 MARCA 2023 r. będzie obowiązywała w przedszkolu aplikacja OBECNOŚĆ VULCAN

.

• Do 10 lutego 2023 r. każdy z Państwa otrzyma wiadomość powitalną  z instrukcją do aplikacji.
  • Do dnia 24 lutego 2023 r. w osobnej wiadomości zostanie wysłany KOD  do założenia konta w aplikacji.
  • Obok niniejszej informacji zamieszczony został Kod QR obowiązujący  od 1 Marca 2023 r., który przy pomocy aplikacji będzie przez Państwa sczytywany przy sali bądź przy wejściu do przedszkola w celu rejestracji wejścia i wyjścia dziecka.

Jeżeli Państwo nie użyją aplikacji przy wejściu bądź wyjściu z przedszkola zostaną naliczone godziny domyślnie ustawione w aplikacji tj. godziny otwarcia przedszkola z pominięciem godzin bezpłatnych.

W przypadku doraźnego odbioru dziecka przez osoby nie posiadające aplikacji uprzejmie prosimy o wpisanie godzin w zeszyt przed salą oraz zgłoszenia tego faktu Wychowawcy w celu odznaczenia godzin w aplikacji.

Osobą odpowiedzialną na terenie placówki za obsługę i wysłanie maili powitalnych jest Pani Agata Kuś

tel. (22) 786-12-18

oplaty.przedszkole1@kobylka.pl