70 lat minęło…

Nasze przedszkole 17.05 obchodziło swoje 70 urodziny. Uroczystości rozpoczął występ dzieci i absolwentów pełen emocji o czasach dawnych z naszych wspomnień. Scena była pełna naszych przedszkolnych aktorów, którzy w pocie czoła od wielu tygodni dopracowywali każdy szczegół, aby umilić czas zaproszonym Gościom. Udało się również odnaleźć najstarszych 70-letnich przedszkolaków. Uroczystość oficjalna zakończyła się słodkim poczęstunkiem w postaci pięknego tortu, przygotowanego przez cukiernię Marchewka.

Po części oficjalnej goście, przedszkolaki i ich rodzice udali się na piknik w placówce przy ulicy Marmo. Tam można było poczuć się jak prawdziwy przedszkolak. Dla wszystkich czekał słodki poczęstunek, loteria fantowa, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki i tatuaże oraz wiele innych wspaniałych aktywności.

Serdecznie dziękujemy Państwu za te 70 lat wspólnej przygody 🙂