Roztrzygnięcie konkursu WIELKANOCNE OZDOBY

Szanowni Państwo!

Jest nam bardzo miło ogłosić zwycięzców konkursu plastycznego „Wielkanocne ozdoby”. Bardzo dziękujemy wszystkim dzieciom za wzięcie w nim udziału. Koordynatorom konkursu dostarczono aż 63 prace i jury nie miało łatwego zadania. Nagradzamy wszystkich „małych artystów” dyplomami zamówionymi w „Xero Kolor Kobyłka” oraz upominkami ze sklepu papierniczego „Papierkowo to i owo”. Fundusze na nagrody uzyskałyśmy od Rady Rodziców Publicznego Przedszkola nr 1 im. Krasnala Hałabały w Kobyłce – serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców w swoim imieniu oraz w imieniu wszystkich nagrodzonych dzieci.

Oto zwycięzcy konkursu:
Miejsce I – Barbara Wrzosek grupa „Rybki”Miejsce

II – Nina Bruzik grupa „Skrzaty”Miejsce

III – Bianka Nowicka grupa „Myszki”


Serdecznie gratulujemy!!!

Koordynatorzy konkursu: Paulina Prykiel, Katarzyna Kulesza, Anna Wicka.